| Swagmotherfuckers a întrebat:

Ce ar fi mai buna creatina sau serious mass gainer? Recent m-am apucat de sala, am mai facut vreo 4 luni dupa pauza, si apropo am 190 inaltime si 95 kg. Creatina am mai luat. Din punctul meu de vedere ii foarte buna, dar m-am gandit sa incerc si altceva. Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, cretina este cea mai buna si da rezultate pe moment, daca vrei sa schimbi te sfatuiesc sa vorbesti cu antrenorul si sa iti recomande ceva ce tii se potriveste.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serious mass zic eu, am facut si eu ceva sala, si antrenorul care ma cunosteam cu el imi recomanda serious decat creatina.