| Ce a întrebat:

scuzati categoria, dar vreau si eu sa stiu ceva.Cum pot sa trimit 1 mesaj tuturor celor online de pe faceboo(chat). URGENT. funda+vot:*

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Să faci acest lucru a devenit foarte simpu acum.Trebuie doar să te loghezi pe messenger şi poţi să-ţi bagi pe mess şi cheat-ul de pe facebook.
Unde scrie la messenger Contacts, dai în partea dreaptă la Y! Updates.
Dupa ce ai dat o să vezi acolo iconita aceea de la facebook.Dai pe ea si apoi te loghezi pe facebook.
Apoi o sa-ti apara in lista de messenger cheat-ul de pe facebook si o sa poti sa dai mass foarte simplu.
Sper ca am putut sa te ajut.

3 răspunsuri:
| Ce explică:

Si alt mod nu mai exista?puppy dog eyes

| Marius1092 a răspuns (pentru Ce):

Alta modalitate de a face asta nu mai e. eXtreme merita o fundita!winking

| eXtreme21 a răspuns (pentru Marius1092):

Mersiwinking dacă stai toată ziua pe mess şi pe facebook încep să ţi se pară simple aceste lucruri.