| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.scuze de categorie... vreau sa va intreb legat de pariuri... voi de obiei cum pariati?straight facesi castigati atunci cand pariati? sunt curios voi ce metode aveti. funda pentru cea mai interesanta

1 răspuns:
| Radw46 a răspuns:

Depinde ce fel de pariuri.cu bani putini (2-3-5-10 lei) sau pe sume foarte mari.De exemplu eu bag pe un site foarte cunoscut de pariuri sportive. bag de exemplu 1000 ron la un meci live. gen... Barcelona-Espanyol minutul 80 1-0. bag 1000 ron pe barcelona, cota1.10.castig 100 ron.dar e foarte riscant pentru 100 de lei poti perde de 10x mai mult... pe sume mici. poti incerca sistem. gen iti alegi 8 meciuri cote bune. bagi 5 lei sistem 7/8. sau 10 lei 6/8 castiguri frumoase. ...acum ce sa zic. pariurile implica si ceva noroc!