| cerealguy a întrebat:

Aveti vreo tehnica anume pentru pariuri? Cam ce sume pariati si la ce interval de zile?

4 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Nu am nici o tactica.Depinde de noroc.

Răspuns utilizator avertizat
| kido_9406 a răspuns:

Nu este nici o tactica.
Pariez in functie de meciuri, cu cat meciurile sunt mai sigure, cu atat pun mai mult, dar mereu pot aparea surprize! Nu pun la un anumit interval, de obicei pun in weekend cand sunt meciurile din campionatele Spaniei, Italiei, Angliei etc. Nu pune pe cele din Romania!
Succes }{

| kido_9406 a răspuns:

Nu e nici o tehnica, de obicei pun meciuri din Spania, Anglia, etc.
Nu e un anumit interval. dar daca totusi vrei, sa zicem la 1 saptamana cate 1 - 2 bilete in weekend cand sunt meciurile din campionatele precizate mai sus.
Succes!