| blamefire a întrebat:

scuze pentru categorie, dar stiu ca este cea mai vizitata! dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!
deci: acum pe 18 decembrie am fost la o petrecere la o colega, iar la localul unde s-a desfasurat petrecerea, era un baiat de cam 18 poate 20 de ani nu stiu foarte bine, care se tot uita la mine, vroia sa cant cu el, ma intreba mereu ce melodii vreau... poate sunt semne ca m-ar placea.
asta ar fi o intrebare dar mai am una legata tot de aceasta situatie: de cateva zile ma tot gandesc la el, ce face si cred ca il plac, dar asta este intrebarea: daca ma gandesc la mereu inseamna ca-l plac?
vreau sa fiti seriosi, pentru ca sunt nelamurita.
cel mai bun raspuns va fi rasplatit. mersi!

Răspuns Câştigător
| sunset a răspuns:

E foarte posibil sa il placi si el sa te placa pe tine.
Dar consider ca tu ar trebui mult mai bine sa iti da seama ce simti.
Numai bine!

1 răspuns:
| george312 a răspuns:

Te-ai indragostit de el happy
ai fi serioasa, nu stii ce sentimente ai? cum sa nu iti dai seama cand esti indragostit straight face