| Andreea_2956 a întrebat:

Scz de categorie.Am 20 de ani si am facut dragoste pentru prima oara cu iubitul meu insa exista o problema.Am incercat 4 zile deoarece m-a durut foarte tare, iar in prima zi mi-au curs cam 2-3 picaturi de sange, si in a 4 zi a intrat de tot dar nu mi-a mai curs sange.Si iubitul meu este in dubii deoarece crede ca nu as fi fost domnisoara ca nu mi-a curs mult sange straight face. ce parere aveti? multumesc.

Răspuns Câştigător
| babydoll_9141 a răspuns:

Deci probabil iubitul tau este virginhappysau nu stie nimic despre o fata! e normal sa curga cateva picaturi nu e ca si cum ai menstruatiestraight facemai ales ca ai 20 de ani si vaginul e complet format, curge mai mult atunci cand esti inca un copil si iti incepi viata sexuala, atunci da se poate sa curga mai mult! poate iubitul tau a avut parte inainte doar de fete sub 17 anithinking

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce parere am? Iubitul tau e un mare badaran, un dobitoc ce nu merita deloc ceea ce i-ai oferit!

| catthshshshs a răspuns:

Este normal sa curga si numai cateva picaturi.Deci, nu te lua dupa ce crede el. Tu stii mai bine daca ai fost sau nu.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ca e un nesimtit si nu merita sa te culci cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog sa-l pui si pe iubitul tau sa citeasca ce ti-au raspuns preitenii de pe acest site, in primul rind doresc sa te felicit ca ai putut astepta pina la aceasta virsta kiss, in privintza nesimtitului pe care tu il iubesti tin sa-i spun ca sa se multumeasca si cu cele citeva picaturi,numai un infumurat si un coate goale putea sa gindeasca la chestia asta,ce ar fi vrut paceauru sa-ti curga tot ingele din tine, pe alte fete nici nu le doare cind sunt dezviriginate si nici singe nu le curge din cauza himenului elastic,daca s-a impins ca bou cum sa nu te doara,trebuia ca magarul sa se informeze inainte de a face dragoste cu o virgina,daca nu de la un prieten mai in virsta macar de pe net,in locul tau l-as reclama la politie ca te-a violat, daca le spui la aia ca te-a si deflorat o sa-si ia anii grei de pedeapsa nenorocitul, de unde esti? ca tare as dori sa-l scuip in ochi.nu mai zic nimic ca deja m-am enervat