| Andreea_2956 a întrebat:

Scz de categorie.Am 20 de ani si am facut dragoste pentru prima oara cu iubitul meu insa exista o problema.Am incercat 4 zile deoarece m-a durut foarte tare, iar in prima zi mi-au curs cam 2-3 picaturi de sange, si in a 4 zi a intrat de tot dar nu mi-a mai curs sange.Si iubitul meu este in dubii deoarece crede ca nu as fi fost domnisoara ca nu mi-a curs mult sange straight face. ce parere aveti? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

In primul rand felicitari pentru ca putine fete la varsta ta mai sunt virgine,iar in legatura cu iubitul tau, faptul ca are dubii inseamna ca nu a mai facut`o cu o alta viirgina, si in plus vorba lui "iulyspy".ce vroia.1l de sange sa curga. Faptul ca a intalnit dificulati la penetrare este cea mai mare dovada ca ai fost virgina.Incearca sa discuti cu el,daca are dubii inseamna ca nu merita sa o faci cu el,deoarece odata ce i`ai spus ca esti virgina ar fi trebuit sa aiba incredere in tine si mai ales dupa actul sexual, singur ar fi trebuit sa isi dea seama.ti-am zis, singurul lucur care poti sa il faci e sa discuti cu el.

Multa Bafta.te-am :*

2 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

Nu trebuie sa-ti curga 1 l de sange...alea 2-3 picaturi si durerea sunt semne clare ca ai fost domnisoara

| dennysa15 a răspuns:

Nu e destul de evident pentru el ca nu ati reusit prima data?thinking
daca nu ai fi fost ''domnisoara'' nu ar fi fost probleme happy