| Persoanata416 a întrebat:

Aseara am facut dragoste cu iubitul meu( pentru prima ora) si m-a durut foarte tare si nu mi-a curs sange. Este ceva rau?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic rău, nu toate fetele sunt la fel.Pe unele le doare foarte tare, iar pe altele doar puțin sau chiar deloc și nu toate fetele sângerează, este posibil ca tu sa ai un himen elastic. Sper că ați folosit prezervativ, este foarte important daca nu vrei vreo boala cu transmitere sexuala sau sa ramai însărcinată și este și mai sigur și mai sănătos decât alte metode de contracepție.

| BloodyLips a răspuns:

Nu,ai himen elastic.
http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/ce-este-himenul-elastic
Nu esti singura, citeste pe acolo experienta altora.

| CreepyBoy a răspuns:

Te-a dezvirginat baaaaaaa. asa se intampla cand te dezvirgineaza cineva.
XD