| anonim_4396 a întrebat:

se apropie Valentin si Valentina si prietenul meu mi-a zis ca unicul cadou care il vrea sunt eu (cred ca ati inteles in ce sens) ear daca nu il ofer o sa imi scoata ochii toata viata, ce credeti despre asta. Mentionez avem 3 ani si 3 luni de cind suntem impreuna dar avem cite 17 ani.

Răspuns Câştigător
| ElenaDanielaE a răspuns:

Daca tu nu te simti pregatita, el nu ar trebui sa te "oblige"...
Probabil crede ca a asteptat prea mult 3 ani thinking!

| Danysan a răspuns (pentru ElenaDanielaE):

Cred si eu, 3 Ani deja fata o da in Nesimtire. Baiatu ala chiar tine la ea.

| ElenaDanielaE a răspuns (pentru Danysan):

Daca a asteptat 3 ani, normal ca tine la ea! puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Voi decideti[mai ales tu] daca sunteti pregatiti sau nu pentru a face pasul asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună, scumpo! Cam delicată problema. Nu cred că ar trebui să-i oferi ceea ce vrea, nu are cum să-ţi scoată ochii toată viaţa pentru că nu cred că o să fiţi împreună pentru tot restul vieţii. :*

| banell a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place cum gandesti!

| anonim_4396 explică (pentru banell):

Mă bucur... happy

| vladutzaM a răspuns (pentru anonim_4396):

Da s-ar putea sa fie si asa, dar el imi zice mereu ca el simte ca vom fi impreuna pina la moarte ca nu o sa ne despartim nici o data, cu toate ca sunt prima la dinsu si e primul la mine.

| banell a răspuns:

Faci ce simti, nu te poate obliga nimeni sa faci sex cu el. Tinand cont ca aeti 3 ani, ce sa zic il felicit k a re zistat atat langa tine fara sa-ti ceara asa ceva pan acum.

| vladutzaM a răspuns:

Da a asteptat atit si il inteleg dar eu nu stiu de ce mi-e frica, de parca ceva ma tine ma opreste si nu inteleg de ce.

| Danysan a răspuns (pentru vladutzaM):

De ce sa te Opreasca? Iti e frica de asta? E cel mai Placut daca o faci cu Baiatu care Tine la tine, mai ales ca te-a inteles atata Timp.Pe de alta parte baietii au nevoi si daca uiti sa le mai satisfaci aceste nevoi care apar ca si o necesitate s-ar putea sa te trezesti ca esti singurica.Incearca sa vezi ca de fapt ai langa tine un Baiat Minunat.

| vladutzaM a răspuns (pentru Danysan):

Da, mi-e frica ca s-ar putea sa il pierd pe urma si ar fri foarte greu sa trec peste asta, daca as face acest lucru m-as atasa si mai mult de dinsu. Cum as putea sa il fac sa fie al meu pentru totdeauna?

| Danysan a răspuns (pentru vladutzaM):

Fa Dragoste cu el dar eu spun ca a aratat ca tine la tine asteptand atata Timp.