| BoomBoomToxic a întrebat:

Buna TPU seara trista pentru mine.crying

Imi place de un baiat si sora mea (15 ani) stie.in seara asta am intrebat-o daca baiatu ala e pe strada si ea l-a oprit pe unul din baieti cu care sta el si l-a intrebat daca baiatul de care imi plc este pe str. dupa 5 minute am iesit sa vad daca este si sora mea statea cu baiatul ala pe care l-a intrebat daca este baiatul de care imi place pe strada.baiatul cu care statea sora mea mi-a zis sa vin pana la el... m-am dus si l-a strigat pe tipul de care imi place.eu am fugit de acolo plangand inainte sa ajunga baiatul de care imi place la mine.eu nu avea de gand sa ii zic ca il plac inainte sa aflu daca el ma place.acum nu stiu ce sa fac.ma doare capul, burta si ma tot gandesc ce o sa se intample.nu prea mai pot sa dau ochii cu el... el m-a intrebat o data daca vreau sa fiu cu el dar eu atunci nu-l placeam si l-am refuzat. ce sa fac sa nu ma mai simt asa? m-am plins la una din grupul prietenelor mele dar nu prea avea chef de mine.

7 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Ai de ales ori numa dai niciodata ochii cu el ori faci tu primul pashappy

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Poti face u primul pas happy dar tot nu inteleg eu de ce ai fugit plangand sunt confuz laughing)

| Melissa_5072 a răspuns:

Nu mai fi suparata. Ai incredere in tine. Daca ti-a propus deja sa fiti impreuna, inseamna ca te place. Nu trebuia sa fugi. Intalneste-te cu el relaxat. Daca nu te place, ca sa te protejezi, poti sa intorci situatia in favoarea ta si sa spui ca a fost o gluma, si ca, de fapt, nu te intereseaza. Oricum l-ai mai refuzat o data, asa ca nu ar fi greu sa intorci situatia in favoarea ta.

| yonutz1 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. mess, telefon etc.
Daca nu te place asta este.nu e sfarsitul lumii.
Daca nu vei face nimic il vei uita greu happy

| compaq15 a răspuns:

Ai emotii, d-aia te doare burta. nu stiu cum sa-ti explic ce fac eu in situatii d-astea, dar ma agat de orice ca sa ies bine. poti sa te folosesti si de minciuni,

| ADDA_4343 a răspuns:

Dragutza poti sa faci u primul pas nu e asa mare pierdere daca te refuza pana la urma e doar un baiatsad ma tem ca daca tu l-ai refuzat atunci el te poate refuza ca sa se razbune dar totusi...succes:*

| stefania1997 a răspuns:

Mai bine a-i pune mana pe carte