| gya2011 a întrebat:

Buna De ceva timp imi place de un baiat. el e fratele prietenei mele cele mai bune.de cv timp mi-a spus un prieten comun noua ca el ma place.eu obisnuiesc sa vorbesc cu prietenul asta comun prin mesaje. el mi-a spus ca vali (asa il cheama pe cel care il plac) se uita daca primeste mesaj de la mine si ca e gelos cand eu vb cu el...noi avem grupul de prieteni comun. vorbim destul de des pe mess.ne vedem des. a incercat de doua ori sa ma sarute.eu l-am refuzat dar nu stiu de ce.acum din cate stiu s-a impacat cu fosa lui iubita. dar oricum relatia nu va dura. vreau sa fiu cu el...nu stiu ce sa m-ai fac.ma gandesc numai la el.astept pareri si idei. dau fundita :*:*:*si vot:X:X:X

Răspuns Câştigător
| biscuiteletau a răspuns:

Fara suparare dar ai fost proasta ca l-ai lasat sa te sarute si ca l-ai refuzat cand a incercat sa te abordeze dar acum incearcasa il apropii de tine adica daca nu ai incearca sa faci rost de nr lui de telefon sa vorbesti si cu el sau pe mess incearca ai propui sa mergeti dupa ore in parc singuri sa vorbiti dar totusi e nasol daca aveti grupul de prieteni comun ca ok sa ziceam va placeti va cuplati si cand va despartiti grupul vostru o sa se destrame unii pot fii de partea ta altii de partea lui si o sa faca 2 grupuri rivale care odata erau prieteni buni sau unul din voi sa renunte si sa ramana singur sau si celalalt sa ramana bine mersi.cam atat sper ca te-am ajutat bafta:*

| gya2011 explică (pentru biscuiteletau):

Sunt perfect de acord cu tine...dar nu pot sa-mi iau gandul de la el...

| biscuiteletau a răspuns (pentru gya2011):

Stiu e ceva normal...zic eu. si eu m-am despartit de un baiat de 2 luni si inca il iubesc si ma gandesc numai la el

3 răspunsuri:
| MihaelaFlorian a răspuns:

Eu i-as fi facut un sezx oral