| BoomBoomToxic a întrebat:

Buna TPU crying seara trista pentru mine.
Imi place de un baiat si sora mea (15 ani) stie.in seara asta am intrebat-o daca baiatu ala e pe strada si ea l-a oprit pe unul din baieti cu care sta el si l-a intrebat daca baiatul de care imi plc este pe str. dupa 5 minute am iesit sa vad daca este si sora mea statea cu baiatul ala pe care l-a intrebat daca este baiatul de care imi place pe strada.baiatul cu care statea sora mea mi-a zis sa vin pana la el... m-am dus si l-a strigat pe tipul de care imi place.eu am fugit de acolo plangand inainte sa ajunga baiatul de care imi place la mine.eu nu avea de gand sa ii zic ca il plac inainte sa aflu daca el ma place.acum nu stiu ce sa fac.ma doare capul, burta si ma tot gandesc ce o sa se intample.nu prea mai pot sa dau ochii cu el crying... el m-a intrebat o data daca vreau sa fiu cu el dar eu atunci nu-l placeam si l-am refuzat crying. ce sa fac sa nu ma mai simt asa? m-am plins la una din grupul prietenelor mele dar nu prea avea chef de mine.

Răspuns Câştigător
| Andreea_8672 a răspuns:

Ce prietena buna iti mai e si acea fata daca nu avea chef de tine... Pai el te-a vazut cand ai fugit? Cred ca cel mai bine ar fi sa il bagi in seama fara sa ii amintesti de incident, poate nu spune nici el nimic. Daca iti aminteste ii spui adevarul ca il placi, nu prea ai ce sa faci, doar sa nu il mai bagi in seama, ceea ce nu ar fi in tocmai indicat.

2 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Draga fi chill nu are rost sa plangi, nici sa reactionezi asa. Trebuia sa infrunti situatia indiferent de consecinte. Uite maine cand te mai linistesti, mergi te aranjezi si mergi sa vezi cum stau lucrurile, intr-un fel e mai bine ca el a aflat asta. Nu mai fi trista.

| JaneEyer a răspuns:

Pai,nu trebuie sa nu dai ochii cu el...incearca sa vb cu el fara sa amintesti de acel incident si incearca sa il intrebi ce crede despre tine... poate cine stie,happySper ca te.am ajutat:*