| anonim_4396 a întrebat:

Si eu si sora mea suntem foarte nervoase chiar ingrijorate. De la un timp suntem atat de ghinioniste frate! Pai sa va spun.
Noi niciodata nu am prea putut avea prieteni de sex masculin ( Amici )am avut in majoritate doar fete. De ce? Pai de cate ori ne faceam si noi un prieten, ne intelegeam ok super bine, hopa imediat ne cerea prietenia. Mai nou m.am impacat cu un fost prieten dar m-am certat cu o prietena de-a mea. Si s. a gasit un baiat sa imi fie aproape adica ii spunea mereu baiatului cu care sunt ca sunt frumoasa ca sa se tina de mine ca nu stiu ce, din astea. Si eu chiar credeam ca gasesc in el un prieten bun. Dar imediat mi-a cerut sa ma combin cu el stiind ca eu sunt cu prietenul lui. SI normal ca am refuzat deoarece chiar tin la baiatul ala si a zis : " cand o sa termini cu el cam peste o luna ce zici? " si i.am zis "Frate iubirea mea nu e pe timp tin cat vreau eu sa tin si chiar daca maine nu as mai fi cu el tot as tine la el pentru ca e normal ". In fine..Si i.am zis "Si cum naiba faci asta. X e prietenul tau? " In fine. Ce ar trebui sa facem pe bune? Deja mi-a ajuns mereu aceleasi discutii gen : " Scuze dar imi place sa fim prieteni, doar prieteni "." Imi pare chiar rau iubesc pe altcineva"..." Scuze dar nu ". "Am prieten imi pare rau ". Mama am inceput sa le invat pe derost pe bune! Ajutoor!

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Povestea vietii tale.
Mare dilema traiesti!
Apropo, n-am inteles nimic.

| BabyyBllue a răspuns:

Asa se intampla mereu big grin cand ai prieten toti baietii se dau pe langa tine, iar cand ramai singura unu numai e laughing te inteleg am stat 2 ani cu un baiat si roiau in jurul meu baietii si acum ca am terminat-o cu el unu numai da un semn de viatalaughingrolling on the floor Si daca toti iti cer prietenia, e clar, esti o tipa super ok cu care oricare baiat ar vrea sa fie, trebuie sa fii bucuroasabig grin

| Viviluka a răspuns (pentru BabyyBllue):

Exact uite duminica trecuta de Florii a fost ziua mea ..Si wow si nu stiam in ce parte sa ma mai impart..si Wow..Luni numai aveam pe nimenii! oh go on

| Alex008 a răspuns:

Fato... tu vrei "amici" dar pe cand combinatia nu e ceva foarte diferit de prietenie. Daca baiatul iti cere prietenia foarte frumos din partea lui ca a facut primul pas.Nu cred ca daca ai un amic care tine la tine si vr sa fiti impreuna dupa combinatie o sa se faca mai rau sau sa nu-i pese de tine...

| cosmintnt a răspuns:

Sa-ti ajute D-zeu