| Anna :) a întrebat:

Hei... Buna tuturor!
Incep prin a va povestii ceva!
In urma cu 2 saptamani, am cunoscut un baiat :-x, e super de treaba, am mai vorbit, ne-am mai intalnit de atunci o singura data, in rest vorbim pe mess... El mi-a marturisit aseara ca ma place si ca ar vrea ceva mai mult decat o simpla prietenie, insa eu acum nu stiu ce simt, de fapt stiu, doar il simpatizez, nu stiu ce sa fac. Ma ajutati cu vre`un sfat, va rog kiss. In final precizez ca el are 18, iar eu am 15 ani. happy

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doar tu stii ce simti...noi nu putem sa-ti spunem sigur ce sa faci... daca il placi si ai vrea ceva mai mut decat o simpla prietenie atunci ce mai astepti? Accepta big grin... dar daca il vezi doar ca pe un prieten atunci nu are rost pentru ca vei avea si tu de suferit si el...gandeste'te bine inainte de a lua o decizie kiss