| scorpiaX a întrebat:

simt nevoia sa fiu iubita de cineva... si din acest motiv a inceput sa-mi placa de un baiat de la acelasi liceu cu mine, as vrea sa intru cumva in vorba cu el dar nu stiu cum... e cu un an mai mare si pare un baiat ok.

stiu ca poate sunt prea mica sa am un prieten... dar chiar simt nevoia unei persoane care sa ma imbratiseze in fiecare zi sa ma sarute pe frunte si sa ma iubeasca.

va rog... nu radeti / va bateti joc... vreau raspunsuri serioase

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

E simplu intra direct in vorba cu el fara frica ce rau se poate intampla in afara sa nu te bage in seama..ai incredere in tine e cel mai importantwinking

| cineva666 a răspuns:

Cand va intalniti din intamplare... ii arunci cate un zambet happy sa ii arati oarecum ca te atrage...si daca si el te place happy o sa incerce sa se bage in seama cu tine asta in caz ca nu este timid

| Chiriac_Robert_2000 a răspuns:

Buna! Pai, poti sa intri in vorba cu el de ex: sa-i ceri ajutorul la ceva, ori sa-l intrebi ceva de care-i place, chestii d-astea... intelegi?

| BiancaAndreeaa a răspuns:

Si mie mi a placut de un baiat de la o alta clasa din același liceu si am reusit sa fiu cu el. La inceput ma plimbam pe hol si cand trecea pe langa mine ma uitam la el si ii zambeam discret. M am împrietenit cu cateva colege de la el din clasa și ele m au ajutat fff mult. Pana la urma mi au facut cunostinta cu el și ne am împrietenit. Acum cand îmi amintesc...