| brya a întrebat:

Buna TPU sunt impreuna cu un baiat care pana acum era cel mai bun prieten al mea, ne spuneam orice secret absolut tot. mereu ma imbratisa cu toate ca eram doar cei mai buni prieteni si ma simteam bine alaturi de el suntem in aceeasi clasa si cand vine pe hol si vrea sa ma sarute eu gasesc cate un motiv sa il evit uneori am senzatia ca-l urasc atunci cand vrea sa stam impp eu nu sunt sigura pe mine..si dupa cand ajung acasa imi pare raw ca l-am evitat si merew zic ca a doua zii o sa fie mai bine si ca simt ca il iubesc dar cand vine vorba sa fiu eu si cu el fata in fata.ma simt obligata nu-mi face placere si nu stiu ce se intampla cu mine nu pot sa spun ca e urat dar nu e nici frumos si atunci cand vad alt baiat frumos imi zic in minte: dar mai sunt milioane de baieti de ce il iubesc eu tocmai pe el? si nu stiu ce sa fac, sa ma despart de el sau sa raman cu el? dau funda

Răspuns Câştigător
| catalinmobil a răspuns:

Pai treci peste treaba asta cu scarba si sarutal! happy happy poate pe viitor nu vei mai avea scarba deoarece toate se petrec numai in mintea ta! el nu e scarbos doar tie bun amic! (funda sad)

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Dacă tu te simți obligată să stai cu el, nu mai are rost să continui. Poate e din cauza că vă vedeți în fiecare zi. Spune-i că te ia prea tare cu sărutările.

| EuAli a răspuns:

Cel mai bine ramai cu el

| catalinmobil a răspuns:

Spune-i sa te ia cu usorul spune-i ca il iubesti si poate asa nu il vei mai evita happy cu toate ca o prietenie asa de puternica nu vezi ori unde (FUNDA?)

| brya explică (pentru catalinmobil):

Il iubesc insa atunci cand vrea sa ma sarute plus si simplu am impresia ca mi-e scarba...dar dupa regret ca imi era scarba.dar parca mi-ar placea mai mult sa fie doar cel mai bun prieten sad nu stiu de ce...iar alte dati as da orice sa fiu langa el de exemplu luni o sa ne intalnim si vb eu cu el pe mess si i-am scos limba si mi-a promis k daca ii mai scot limba mi-o musca laughing si a zis ca vad eu luni si nu stiu cum sa reactionez luni cum sa-l sarut pentru ca n-am mai facut niciodata asta poti sa-mi dai cateva sfaturi happy catalin

| catalinmobil a răspuns:

Pai incearca sa gandesti pozitiv asa poate nu iti va mai fi greata atunci cand vrea sa te sarute (funda te rog sad)

| Rebekka97 a răspuns:

Pai daca il iubesti, de ce n-ai ramane cu el?