| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...sorry categoria dar problema mea sta in felul urmator : am 14 ani, sunt din Moldova, si anul acesta e ultimul an de ed.muzicala (obiect) la scoala (nota de anul acesta se pune in documente). sa incepem : Joi la lectia a cincea am avut muzica iar urmatoarea lectie avea sa fie istoria doar ca eu sunt intr-un ans de muzica si acum ca sunt sarbatorile de iarna avem de facut cateva numere cantece colinzi pentru liceu,pentru regiunea nostra etc. profa mea de muzica m-a tinut si a sasea lectie ca sa repet cateva melodii motivand ca o sai spuie profei de istorie ca am fost la ea. Profa de istorie e om respectat in scoala,e un fel de vicedirector al scolii si ii tine luna aceasta locul derectoarei. Astazi tinand cont ca profa de muzica i-a spus de ce am lipsit joi am venit la lectie cu tema invatata,lectiile facute doar ca scorpia de profesoara m-a dat afara de la istorie i-am spus care a fost motivul si mi-a zis ca nu o respect, nu am stima fata de ia. Se pare ca profa de muz uitase sai zica,mia mai spus scorpia ca nu-mi pasa de liceu, doar ca concertul pentru care ne pregateam era pentru a repreenta liceul (de obicei luam numai locul intai) si sa continui cu datu afara, deci ma dacut de ras practic in fata clasei. Acum mi-a zis ca nu o sa ma primeasca niciodata la lectie indiferent ca vin parintii ca ii spune profa de muzica sau altceva.Ce *** daca ma contraziceam joi cu profa de muz imi punea 2 (imi strica media) imi esia 7, si dupa ca nu mai aveau cum sa mai merg si la ansamblu...iar asta cica zice ca no respect.crying sfaturi ca sa ma primeasca la lectie nu aveti)) plese sad

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Vb cu profa de muzica, explica-i ca din cauza ei nu te mai primeste la istorie si fa-o sa iti rezolve conflictul. Daca nu merge vb cu parintii, la sigur ca n-o sa-i placa asta scorpiei de ist.

| sconosciuto a răspuns (pentru xxxCARBONxxx):

Aia de muzica se teme mai rau ca mine de scorpia de ist. crying( parintii nu pot face nimic caci asta de istorie se crede regina angliei crying(

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce fite pe ea ma, o scuipam intre ochi.

Răspuns utilizator avertizat
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Poti sa-i faci reclamatie la minister.Dar pin la minister poti sa scrii la seful directie de invatamint de pe sktorul tau.

| BMWe30 a răspuns:

Reclamatie la Minister si o sa vina in genunchi ca sa iti retragi reclamatia.