| anonim_4396 a întrebat:

stau cu o fata de 6 luni aproape si cand suntem cu prietenii de abia vrea sa ne sarutam si chestii din astea cand suntem singuri se schimba tot...de exemplu astazi cand am iesit cu prieteni daca ne-am sarutat de vreo 2-3 ori si cand am ramas numai noi 2 am inceput sa ne sarutam una intruna de abia neam mai oprit. oare din ce cau ii e rusine sau ce?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata fie e rusinoasa,fie e foarte bine crescuta,stie foarte bine ce e permis si ce nu.
Exista o delimitare clara a ceea ce poti face in prezenta cuiva si ceea ce poti face cand nu e nimeni de fata,exista o intimitate a sentimentelor,este un mod clar de respect a relatiei si perechii pe care o formati!
Poate ca tu ai dori sa fii sarutat si sa o saruti in fata tuturor,dar asta ar fi o lipsa teribila de educatie si delicatete,mai ales ca fata iti arata prin comportamentul ei ca in relatia voastra doreste sa fiti doar TU si EA!
Este o lectie pe care va trebui sa o inveti si tu,este un mod de a proteja intimitatea voastra (de comentariile negative,de ironii si priviri dezaprobatoare sau invidioase),este ceea ce dicteaza bunul simt, altfel ai vedea perechi facand inclusiv sex, in fata tuturor!
Ceea ce exista intre doi oameni ii priveste doar pe ei si pe nimeni altcineva, iar ceea ce fac nu e pentru ochii lumii, ci doar pentru ai lor!
Imi place de fata ta draga, tine-o aproape cat mai mult poti si iubiti-va!
In particular!happy

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

Maine-poimaine ii vedem facand sex in public
pai ce pana mea rolling on the floor

| greece12 a răspuns (pentru IMC90):

Ce talent ai sa ma faci sa izbucnesc in ras!rolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

Atunci n-ai vrea sa stii cum imi imaginez eu viitorul rolling on the floor
2 cuvinte : sex virtual rolling on the floor

| greece12 a răspuns (pentru IMC90):

Il pot accepta, dar in varianta Walt Disney!laughing

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

Da faq? laughing

| greece12 a răspuns (pentru IMC90):

Daca reusesti sa-ti imaginezi ce-am spus, o sa plangi de ras vreo saptamana, eu nu-s capabila sa mai raspund, nu vad sa tastez!rolling on the floor))))))))))))))

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

Cum o chema pe prietena lui Mickey Mouse? Daisy parca... nu? rolling on the floor)))))))))))))))

| greece12 a răspuns (pentru IMC90):

De ce nu te gandesti si la Taz, incercam sa-mi revin, iar m-ai provocat!rolling on the floor)))))))))

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

''De ce nu te gandesti si la Taz''

e prea de tot rolling on the floor s-asa zici ca are racheta-n cr rolling on the floor Ar fi spaima codrului. El si Spidi Gonzales n-ar ierta nimic rolling on the floor

| greece12 a răspuns (pentru IMC90):

Nici Casper!rolling on the floor)))))))))))))))))

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

Da-l reaq, ca ala nu poate rolling on the floor E fantoma laughing

| greece12 a răspuns (pentru IMC90):

Ei,nu!rolling on the floor
Dimpotriva,face exact ce vrea si cu cine vrea!
Si ele nu inteleg nimic!rolling on the floor))))

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

Inseamna ca e mai prasiv decat credeam rolling on the floor

| marius_3481 a răspuns (pentru greece12):

Ms mult da am stat si m-am gandit si eu toata noaptea si da ai dreptate cu toate ca frateso nu ii de akord cu noioh go onpnm imi poti lasa id tau intr-un mesaj sa mai vorbim

| greece12 a răspuns (pentru marius_3481):

Scrie-mi mesaj privat, aici pe site, si discutam ce doresti, chiar daca esti junior mi-am setat mesajele si-mi poti scrie linistit.
Si, sunt zilnic pe site.
Bine?

| marius_3481 a răspuns (pentru greece12):

Oke uite eu nu il pot intelelge pe hrateso eu sunt hip hoper si el rocker de ce nu e de akord cu relatia noastra ca mi-a spus o data ca tu asck hip hop gangster etc...si nah ce trebuie are asta cu dragostea noastra?sad

| greece12 a răspuns (pentru marius_3481):

El nu te intelege pe tine,tu nu-l intelegi pe el,sunteti chit.
El,pe post de frate,e obligat sa-si joace rolul,tu, pe post de iubit, il poti fie ignora, fie sa-l faci din dusman, prieten.
Poti sa fii mai diplomat ca el!

| marius_3481 a răspuns (pentru greece12):

Da totusi i cam penala faza no oricum ea o venit intr-o zi la mine si a plans ca s-a certat cu frateso pentru mine si mi-a zis ca nu ii pasa de nici o culoare de ce zice el da totusi is frati nu pot sa ii despart maicasa cu taicaso nu au treaba cu noi numa el

| greece12 a răspuns (pentru marius_3481):

Nu-i nevoie sa va certati, cinstit.
Stai de vorba cu el, nu are ce face daca sora lui te iubeste si faptul ca tu esti cu ea nu inseamna ca-i desparti, doar ca fratele ei o fi avand pica pe tine cu ceva, cauta un amic de-al lui cu care te intelegi si tu si explica-i situatia si lucrurile se pot linisti!

| IMC90 a răspuns (pentru marius_3481):

Oricum te doare-n lula de ea, tu vrei doar s-o calaresti rolling on the floor
Ca daca nu, ti-ar pasa de faptul ca ii provoci scandaluri si suferinta si ti-ai gasi alta (parca am citat din telenovelelaughing )

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este nepoliticos si vulgar sa va sarutati in prezenta prietenilor vostri. Denota mai ales lipsa de respect pentru partenera ta, arata ca tu o consideri o femeie de consum, o dama usoara, care nu merita respectata, nu merita intimitate. Puteti sa va dati cate un pupic mic in public, dar nimic mai mult. Saruturile sunt pentru intimitate, nu iti saruti iubita in public.

| Alejandra4785 a răspuns:

Asa e cum zic ei cei de jos are dreptate

| PamPamPaaaam a răspuns:

Heyhappy! Poate e ruşinoasă, şi eu aş face şa fel in locul ei laughing.

| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna.Probabil e mai rusinoasa si se simte prost sa te sarute cand sunt prieteni tai acolo.Incearca sa vorbesti cu ea si vezi dchappy!

| Alexalexalexalex a răspuns:

Ii e rusine sa se sarute in public, de aia, nu cred ca ii place ca cei din jurul ei sa se uite cum va sarutati voi.winking