| luyssika18 a întrebat:

Stau de ceva vreme cu un baiat si stie ca il iubesc dar nu stiu cum sa ii zic mai frumos ca il iubesc si sa ma si creada.Va rog vreau un sfat eu trebuie sa fiu cea mai speciala!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar nu cred ca asta e solutia.Ar trebui sa fii mai atenta cu el,sa vada iubirea ta pentru el prin gesturi,priviri si fapte,prin lucrurile mici pe care le faci pentru el.Dar totusi niciodata sa nu`i arati prea multa iubire,chiar daca o simti,si sa nu fi disperata sa ii spui tot timpul ce simti,pentru ca va profita de iubirea ta si se va plictisi, chiar daca te iubeste, baiatul vrea sa vaneze o fta si trebuie mereu sa aiba nesiguranta ca o poate pierde.

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, e simplu mai ales ca esti cu el, spune-i ca vrei sa te plimbi cu el si apoi cand sunteti impreuna arata-i cat de mult tii la el si atunci in acele momente de sensibilitate spune-i cat de mult il iubesti! Multa bafta!

| vipande11 a răspuns:

In primul rand daca stie ca il iubesti nu trebuie sa il mai faci sa creada asta. Incearca sa-i spui lucruri frumoase cum ar fi:"te iubesc foarte mult esti viata mea" "te iubesc enorm esti sufletul meu pereke" "te iubesc mai mult ca orice esti totul pentru mine miai schimbat viata mai schimbat pe mine" ect ect ect kesti de genu gandestele uh spune-i din inima nu cauta raspunsul in alte locuri cautal in inima ta si va fi tatul mai bine decat te asteptai. Sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| 296812 a răspuns:

Stii cum! cand iesiti de la scoala ai grija sa fie singur fara nici un prieten sau ceva si poti sa-i spui ce simti pentru el... crede-ma merge