| annonnimus a întrebat:

Sti cineva daca facultatea de limbi straine sau scoala superioara de aviatie civila sunt acreditate? Adica as putea dupa absolvire sa lucrez pe baza unei diplome de la aceste facultati si in alte tari? Scuze pentru categorie dar e una din cele mai vizualizate. big grin

1 răspuns:
| Kassandra1408 a răspuns:

Pot vorbi in cunostiinta de cauza despre facultatea de Limbi si Literaturi Straine, in cadrul Universitatii Bucuresti. Cu siguranta este acreditata.
Aici poti gasi informatii legate de admitere: http://www.limbi-straine.ro/......-2012.html

Daca ai intrebari despre sectii sau despre procesul de admitere, imi poti lasa un mesaj.