| Ionut121208 a întrebat:

Buna TPU.

Stie cineva o aplicatie gen tinder(pe genul swap, si daca si ea dă swap să conversati) dar sa fie permis și/doar pentru adolescenti? (fara yubo ca nu pot vedea cine da swap decat daca dau bani). Va rog fara raspunsuri gen du-te afara si cauta fete pe afara va rog.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Facebook dating.

| Crackman a răspuns:

Facebook dating, badoo, bumble, grinder

| samuraibrazilian69 a răspuns:

E un safety hazard si va fi inundat cu pedofili. take the L si du-te afara

| doctorandus a răspuns (pentru samuraibrazilian69):

Corect, nicio companie serioasa nu vrea sa faca asa ceva, riscurile sunt prea mari.

| danimocanu696969 a răspuns:

Hoop fra-te