| MariaShk1 a întrebat:

Cum sa gasesc o fata cu care sa fac sex? (fara sa imi fac iubita sau sa merg la prostituate). Am incercat si cu aplicatiile Tinder sau Badoo dar nu mi-a iesit nimic. fetele cauta baieti mai mari decat ele, eu am 19 ani. Cunoasteti alta aplicatie de genul sau alta metoda? Cum sa agat o fata, ce trebuie sa fac... va rog mult

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca nu stii ce sa faci, mergi mai bine la prostituate, tu platesti si stiu ele ce sa-ti faca!

| Freya1 a răspuns:

Incearca intai sa nu cauti din prima sex.Fa-ti o prietena cu benefici cu care sa comunici si sa iesi des si posibil sa ajungeti si acolo.
Esti virgin? De ce nu vrei o relatie?

| minrest a răspuns:

Fetele nu cauta baieti doar pentru sex, asa ca nu ai cum sa gasesti. Fetele care fac sex fara sa urmareasca o relatie, asa zisele parasute, trebuiesc cucerite. Da, si ele trebuiesc cucerite, ca si celelalte. Se cuceresc chiar greu.

| SG1995 a răspuns:

In cluburi de noapte poate ai sansa la o aventura.

| MihaiNicu23 a răspuns:

O agati pe Facebook si din vorba in vorba vei gasi una care sa faca sex.

| Zsolt15 a răspuns:

Desi ai pus de ceva timp intrebarea poti incerca aplicatia connected2.me,daca scrii la cautare "perversa" vei gasi multi baieti disperati laughing dar si fete, dar poti gasi fete cu care sa vorbesti chiar daca nu au in bio ca sunt perverse, eu am intalnit pe cineva asa dar nu eram interesat happy