| anonim_4396 a întrebat:

Hello againbig grin! Aceeasi si mult-iubita intrebarelaughingDoar ca doresc sa adaug ceva nou:
De obicei, cand ma plimb pe hol, il vad pe baiatul asta de care imi place stand langa calorifer si mereu ma priveste cand trec. O data, o prietena in care am mare incredere si e amica mea cea mai buna mi-a zis ca a intors capul dupa mine cand am intrat in clasa.Si stau si pe strada cu el si mereu cand mergem acasa si el este in fata mea se uita insistent in spate. Faza e ca am id-ul lui de mess,insa nu o data,ci de mai multe ori,l-am intrebat ce face,o data cand era pe invizibil si alteori asa aiurea, sa vad daca-mi raspunde.Never nu mi-a raspuns...de ce oare?sad

Răspuns Câştigător
| ederaionela a răspuns:

Buna fata anonima laughing dupa parerea mea eu cred ca el ori vrea sa faca misto de tine sa zica vai doamne cai place de tine si pe urma nu te baga in seama ori chiar te place daca zici ca se uita frumos la tine si poate ca nu tia raspuns ca i-a fost rusine sfatul meu este sa te duci la el si sa-i zici buna daca il cunosti si sa-l intrebi dc nu ai vb aseara cu kine sa vezi ce e..bafta girl primesc fundita plizz sau macar un vot te rog?

| anonimgirl98 a răspuns (pentru ederaionela):

Crede-ma,nu e genul de baiat mistocarlaughing

3 răspunsuri:
| ederaionela a răspuns:

laughing k pai bafta mersi mult pentru pamblicuta

| XxBooMBoOxX a răspuns:

Poate ii place si lui de tine si ii este rusine sa-si arate sentimentele.Cand mai treci pe langa el intreaba-l ceva(ce face etc) sau trimite o prietena sa-l intrebe daca ii place de tine. Sper ca te-am ajutat.Bye!