| 0ujjmik a întrebat:

Stiu ca nu le am cu romana dar intelegi voi ce spun aici.Din iulie o am pe o fata crush iar de prin august am inceput sa vorbesc ce ea, atunci cam tot timpul ii trimiteam eu mesaje. Acum din octombrie a inceput in fiecare dimineata sa imi trimita mesaj cu neata si alte chestii de genul, dar este o problema, a inceput din octombrie sa imi raspunda mai greu la mesaje si asta m-a descurajat. Ce parere aveti, credeti ca si ea ma place putin?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil s-a plictisit

| 0ujjmik explică (pentru Adry05):

Presupun ca daca se plictisea nu imi mai dadea mesaj

| Adry05 a răspuns (pentru 0ujjmik):

Păi încă îți dă mesaj da răspunde mai greu sau ce?

| 0ujjmik explică (pentru Adry05):

Da imi da msj da raspunde mai greu

| Adry05 a răspuns (pentru 0ujjmik):

A, o fi mai ocupată. sau îți dă din obișnuință dar nu mai are la fel dorința ca înainte de a vorbi cu tine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim... posibil sa mai discute si cu altul, odata ce o simti sa nu-ti mai raspunde, namaifiind atat de rapida.
Poate deja este in alta relatie...
Dar, de ce nu o intrebi pe ea?

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu ea, să îi spui ce simți și să o întrebi dacă și ea te place.

| Goete a răspuns:

Si cu ce limba le ai?