| Ex7R3aM47 a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat si banal, dar va rog sa fiti seriosi cu mine!
Astazi i-am marturisit unei fete ca o plac pentru ca m-a rugat enorm. Iar dupa ce i-am spus, pur si simplu nu mai simt nimic pentru ea.As vrea so plac, iarasi dar nu pot!
Va rog ajutati-ma si spune-ti-mi cum sa fac sa o plac iar.

2 răspunsuri:
| Ex7R3aM47 explică:

Alexmaicon man mai lasa taria ca m-am uitat si la vreo 4 intrebari ai zis sfaturi cu taria big grin

| popmirgea87 a răspuns:

Bea un pahar de tarie si du-te si dai un pupic. eu asa am facut si a mers :X:X:X: