| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 16 ani si imi cam plac baietii. Sunt din Alexandria nu stiu pe nimeni ca mine de aici. Visez la un sarut de 2 ani. Ce sa fac ce sfaturi imi dati ca sa gasesc pe cineva de varsta mea sa imi pot indeplinii dorinta? Rog seriozitate, Multumesc!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi sa nu te loveasca cu penisu pe gura ca sa eu pupi dupa aia. la boli nu te gandesti aia poate au dat limbi pe la tigance, alte javre etc etc...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Unii, care au vrut, s-au vindecat.

| vocea a răspuns:

Daca ti-as spune ca aspectul fizic nu este important, as fi o ipocrita.Conteaza,pentru ca asta inseamna atractie fizica.Dar de la atractie fizica pana la a-ti placea de cineva mai sunt niste pasi.Aici cel mai mult conteaza caracterul,

| dolceromania a răspuns:

Ati dau un sfat sincer, ai 16 ani ati plac baietii, esti micut atat la fizic cat si la minte.Incearca prima data cu o fata acel sarut si vorbim dupa aia.Ai grija la genu sant ca tine si ai sa facem impreuna s-ar putea ca sarutul tau sa fie ultimul.Succes!

| Acras a răspuns:

Ma cum Dumnezeu va inmultiti ca nu puteti face copii? esti a 4 a persoana care o intalnesc aici care ii poponar
si sa nu te aud ca esti Gay sau Homo ca nu esti

| florincraiova a răspuns:

Ce ai făcut bobiță

| YourAnonimus a răspuns:

Sunt ca și tine și de aceeași vârsta cu tine, vrei sa vorbim? Îți pot explica unele chestii ca pot sa zic ca am niște experiența.

| Av3nTuRi3r a răspuns:

Salut, poti incerca siteuri matrimoniale care au ca scop de a face persoanele "asemanatoare" sa se intalneasca.

Iti recomand www.planetromeo.com sau www.imfree.ro. Sunt cele mai folosite siteuri LGTB din lume, respectiv tara si iti poti selecta judetul pentru a ti fi mai usor.

Funda?

| r7875567099998 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine, am tot 16