| Broaska a întrebat:

TPU! Sunt baiat am 16 ani si sunt virgin....sun curios daca o sa ma doara cand o sa ma dezvirginez cu o fata!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa existe un pic de durere, dar este absolut suportabil. La fata, depinzand de conformatia ei, poate durea destul de tare. Informeaza-te inainte ce trebuie sa faci si incearca sa ii provoci cat mai putina durere.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine sa fii curios.

| ywar a răspuns:

Nu te doare draguta, stai linistit. Daca e umeda fata iti spun eu: te trezesti inauntru happy La 16 ani invata lasa sexul ca pe urma o sa te saturi de dat utza happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te doara mai tare daca te dezvriginezi cu un baiat, iar tu esti partenerul pasiv.

| dana12848 a răspuns:

Nup la fata e durerea

| DascaluViorel a răspuns:

Dezvirginarea la baieti nu inseamna sa iti rupi ata
La baieti asa zisa ata poate sa fie flexibila si sa mori cu ea intacta
Nu o sa te doara deloc cand se va rupe in schimb o sa de jeneze dupa. e ca si cum te tai cu lama. pe moment nu simti nimic dar dupa o sa te jeneze putin

| ElectronicPieces a răspuns:

Bai eu zic sa încerci. Sa vedem, doare?

| alexandrafocus a răspuns:

Pai cred ca durerea mai mare o sa fie la o fata (daca e virgina )...