| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu o fata de ceva timp si ea este nascuta in ianuarie iar eu in decembrie! Credeti ca daca ea este mai mare cu cateva luni va tine relatia? Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ianuarie si decembrie sunt in acelasi an calendaristic. Daca da, relatia voastra este durabila.

| LoveSleep a răspuns:

N-o să țină.
Zeul timpului o să și-o bată de relația voastră.

| Doub a răspuns:

O_O

| val31989 a răspuns:

Nu,nu va tine.Pentru ca aveti cate 10 ani.

| TPUuser199 a răspuns:

Diferenta de maxim 1 luna. Ce ti se pare atat de neobisnuit, incat nu crezi ca va tine relatia? Daca va iubiti nu vor fi probleme.

| kevincube a răspuns:

Am un unchi care este cu 10 ani mai mic decât mătuşa şi au o viaţă fericită, am un verişor de nota 10. Chestia asta ţine de maturitatea de care dau dovadă ambele persoane în relaţia respectivă.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Va tine relatia, diferanta este
nesemnificativa insa numai daca ambii veti dori sa pastrati aceasta relatie.Au fost relatii si cu doi, un an si au adus chiar si la casatoriebig grin

| DoLc3MaRi3 a răspuns:

Normal ca va tine daca va iubiti atat de mult sunt cazuri unde fata este mai mare ca baiatul si cu 2 ani ...Deci va tine cu siguranta