| RitziBoo a întrebat:

Buna TPU... Sunt cu un baiat cu 3 ani mai mare ca mine de aprox. o luna si o saptamana. De vreo 2 saptamani lucrurile s-au cam schimbat, numai e la fel. Cand vreau sa iesim pe afara zice ca e prea obosit, in schimb cu prietenii lui iese. Mi-a zis ca nu vrea sa se afle ca suntem impreuna. Si totusi de cand sunt cu el. prietenii lui au inceput sa vorbeasca cu mine x_X Vorbim rar... Tin sa cred ca mai e cu o alta persoana..Si eu "carpa". Ce sa fac? sad

9 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Eşti de puţin timp cu el şi nu ai ajuns să-l cunoşti îndeajuns.
După părerea mea, îţi ascunde ceva ce prietenii lui ştiu.
Trebuie să discuţi cu el, dar oricum gândurile lui nu sunt prea serioase.
Numai bine, şi să-ţi rezolvi problemele din viaţa ta! În caz că nu va fi el pentru tine, va fi altcineva care te va iubi.

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Sa-l lasi balta, daca nu are curaj sa fie cu tine in fata prietenilor lui atunci nu are rost sa stai la discutii cu el. Daca te-ar iubi cu adevarat, sau macar te-ar placea ar avea curajul sa te prezinte prietenilor happy ar fi mandru cu tine, dar dupa tot ce mi-ai spus tu cred ca are pe altcineva.

| RitziBoo explică (pentru ApaMineralaPlata):

Poti sa imi lasi id-ul tau?

| neutrino a răspuns:

Tu singura ti-ai dat raspunsul corect. Pentru tine, baiatul este si va fi din ce in ce mai obosit. Cauta-ti un partener odihnit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai gresit permitandu-i sa ''ascunda'' relatia.Cand o persoana iti zice '' sa nu afle nimeni..nu vreau sa stie de noi'', in cele mai dese cazuri NU are intentii serioase.
Daca nu este cu tine bagand pretextul ca e prea obosit, dar cu prietenii lui e odihnit, e clar ca e ceva la mijloc.
Vorbeste cu el, intreaba-l, spune-i ca ti-ai dat seama ca ceva nu merge bine si roaga-l sa-ti spuna adevarul.
Nu are rost sa se tot ascunda!

O zi frumoasa happy

| Alisse a răspuns:

Buna! trimite-mi un mesaj cu id-ul tau putem discuta daca vreihappy

| aimspeşăl a răspuns:

Asa se intampla daca te.ai avantat intr.o relatie fara sa.l cunosti. eu zic sa il lasi balta sa ii arati ca nu esti bataia lui de joc

| MyNameIsAna a răspuns:

Sa il intrebi daca esti cu altcineva ca daca nu vrei sa se afle ca suntem impreuna nic nu sta cu mine si gata intre noi