| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappysunt cu un baiat de 2 luni jumatate si de la un timp nu prea mai simt nimic pentru el.sunt langa el dar nu simt nimic asa cum era inainte.cred ca nu l mai iubesc si asta e.
dar acum problema e ca nu stiu daca sa ma despart de el.adica poate mi se pare si ar trebui sa mai am rabdare. daca nu, cum sa ii spun ca nu mai vreau sa fiu cu el fara sa l fac sa sufere.
funda:X

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa ii zici ca te desparti de el fara sa sufere, trebuie sa inteleaga ca intre voi nu mai merge treaba si asta e.