| mariaaaaaaaaaana a întrebat:

Buna tpu.sunt cu un tip de 9 luni.el sta acu in alt oras,insa ne vedem la o saptamana chiar doua uneori. Facem sex cam mereu cand vine, doarme la mine, dorm la el.in sera asta a venit la mune si era si obosit si mi-a zis ca nu poate sa doarma langa mine stiind ca nu putem sa facem sex, pentru ca paritii mei sunt acasa si ne ar auzi.mi-a zis ca asa simt baietii.mi s-a parut deplasat, mi-a zis ca asta simt baietii mai ales ca eu si el n am mai facut o de ceva timp ..si ca n ar dormi tiata noaptea stiind ca nu putem sa ne ****. vreau sa aud si alte pareri a altor baieti...va rog.mi-a zis ca eu nu inteleg..stiu ca ma iubeste insa nu stiu, nu mi s-a parul normal..adica mna putea sa se abtina azi, iar maine mergeam noi undeva...

16 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Depinde de libidoul lui.
Insa, sunt foarte multe variante.
Poate are pe altcineva in orasul respectiv, poate nu are.
Poate nu se mai simte atras de tine, poate da.

Sau poate ca chiar n-a vrut sa doarma de langa tine pentru ca nu se putea abtine, desi mi-e cam greu s-o cred.
Eu am dormit cu prietena mea lejer, primele 10 minute sunt mai grele dar dupa se poate adormi lejer.

| mariaaaaaaaaaana explică (pentru Pool77):

Tin sa mentionez ca e foooarte indragostit de mine

| Pool77 a răspuns (pentru mariaaaaaaaaaana):

De unde sti?

Nu as fi atat de sigura.

Poate are pe altcineva in orasul celalalt, poate s-a instalat monotonia si nu are chef sa stea o saptamana pe tusa.
Poate nu are pofta de sex pentru ca cineva acolo ii satisface poftele.
Sunt multe si o relatie la distanta e cea mai proasta alegere.

| mariaaaaaaaaaana explică (pentru Pool77):

Tocmai asta am spus, ca are pofta de sexhappy si faptul ca nu puteam sa facem asta pentru ca erai parintii mei, nu il lasa pe el gandul sa doarma linistit langa mine daca nu facem asta, avand in vedere ca i facem rar el fiind plecat mereu

| Pool77 a răspuns (pentru mariaaaaaaaaaana):

Are are, sunt sigur laughing

Ce ma amuza cand o persoana nu gandeste cu creierul. laughing

| Laura927 a răspuns (pentru Pool77):

Imi place de tine ai aceeasi minte perversa ca si a mea!
da sigur saracutul baiat iti dai seama ce tragedie nu a putut dormi langa alt om in pat ca avea probleme cu erectia.
Ma lasi ma Maria ce naiba, nu dai veverita nu mai dormi imbratisata de iubitul tau.ce dumnezeu doar toate patim la fel pana si eu cu relatia mea de 10 ani.

| Pool77 a răspuns (pentru Laura927):

Inseamna ca ati gasit gasit barbatul gresit laughing

| Laura927 a răspuns (pentru Pool77):

Da cred ca langa mine se doarme bine si fara veverita ..ma gandesc ca e de la cele 100kg care le am.oi fi ca o perna mare si pufoasa.

| Pool77 a răspuns (pentru Laura927):

Tu nu mai stai cu parintii laughing

| Laura927 a răspuns (pentru Pool77):

A deci ma lasi sa inteleg ca veverite vreti toti inainte de culcare nu intersesaza ambalajul scortos de 100 de kg.
ce bucurie asa nu ma pun sa slabesc imi iau unul cu fetish la grase...

| Pool77 a răspuns (pentru Laura927):

Ma refeream in cazul ei.

Am dormit de multe ori cu prietena fara sa-mi dea veverita si n-a fost nici o problema.
Nu, unul la fel de gras ca si tine.

| Laura927 a răspuns (pentru Pool77):

La grasii ca si mine leplac slabutelejaajaj

| Pool77 a răspuns (pentru Laura927):

Nelson, r u there?

| Laura927 a răspuns (pentru Pool77):

Yep ...hire.

| Wilma a răspuns:

Dubios. Foarte dubios.

| gălbenea a răspuns:

Ei, eu mai degraba as spune ca e de apreciat gestul, nu a vrut sa fie nerespectuos fata de parintii tai. A preferat sa evite situatia decat sa riste sa se intample ceva