| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de 6 luni intr-o relatie cu o fata care o cunosc de mult timp(suntem din aceeasi localitate), o iubesc dar problema mea e ca ea are doar 18 si pana la varsta asta a avut multi parteneri(cam 15 din ce imi povestea ea din trecut ca nu a fost deloc o sfanta) si mult mai invarsta ca si ea, prieteni cu beneficii si s-a bagat si in alte relatii gen amanta, a zis ca nu regreta nimic(consuma si mult alcool, cluburi etc.). Problema e ca multi dintre fostii parteneri ii cunosc si sunt niste oameni "josnici"sa nu zic mai rau.Ea acum zice ca s-a schimbat si ca numai vrea aventuri si ca ma iubeste foarte mult(observ asta), ideea e ca pe mine ma dor chestiile astea si deja m-am racit destul de mult.Si mi-au zis si niste prieteni ca nu stiu cu cine s-a mai culcat si i-am zis si a negat si dupa a recunoscut(deci sunt in numar mai mare).Eu sunt genu care ma despart mai greu ca nu vreau sa provoc suferinta, dar uite ca eu sufar si imi e greu sa ma despart nici nu stiu ce sa ii zic sa nu o fac sa sufere.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man curva ramane curva pe viata nu o mai schimba nimeni, isi pierzi timpul cu o curva

| Duke06 a răspuns:

Chestiile astea mi le-a zis cand deja aveam ceva timp si ne iubeam mult si era frumos(daca stiam de la inceput fugeam de rupeam pamantul)