| fundoaieee a întrebat:

sunt foarte deprimata m-am certat cu prietenul de cateva zile, va spun si cauza, am pus pe profillul de facebook k sunt intr. o relatie cu un baiat, prietenu a vazut m-a intrebat daca e ceva intre mine si acel baiat am spus nu, la sunat pe respectivu baiat si l-a intrebat, si baiatu a zis ca e q mine.(dar nu aveam o relatie cu acel baiat, eram foarte buni prieteni, nici nu vorbeam la telefon)si auzea multe tampenii de mine dar nu erau adevarate dar a trecut peste dar peste chestia asta nu a putut. Si s-a suparat, el tine l mine, stiu ca am gresit foarte tare, s-a suparat foarte tare...imi pare rau ce pot face, sau metode de am reveni, st parf.eram d 5 luni sad

Răspuns Câştigător
| roxynutza a răspuns:

Dificil sa mai faci ceva; stii pana la urma fiecare are orgoliul lui; incearca totusi sa ii demonstrezi ca il iubesti daca te mai crede sad
data viitoare gandeste-te si la el cand iei o decizie :*

3 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Meriti
pa

| Hash001 a răspuns:

Ghinion, laughing good luck next time. Life goes on.

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Dc te-ai pus intr-o relatie cu baiatu ala? e ceva normal! eu nu sunt o pers geloasa, dar in momentele acelea, cred ca as fi cel mai gelos om din lume laughing