| anonim_4396 a întrebat:

prietena mea se juca cu un baiat adevar si provocare si o provocare era sa se puna intr-o relatie cu cineva...sa pus cu el, dupa pe mine m-a anuntat dupa o ora, a spus ca nu a putut sa trimita mai devreme mesaju, ok. Dupa eu m-am suparat ca nici macar nu ma anuntase si m-am certat cu ea, aseara m-am dus la scoala la ea si am vorbit cu ea si i-am spus ca am gresit cand m-am suparat pe ea, ok si mi-a zis ca atunci cand a facut provocarea era la baza dar acum este adevarata;(, iar astazi s-a pus cu baiatu ala de era intr-o relatie s-a pus frati/surori, eu acum as vrea sa o astept aproape de casa ei cand se intoarce de la scoala cu un trandafir rosu sa ii mai spun odata ca-mi pare rau si sa-i spun ce simt pentru ea, si ca nu vreau sa o pierd e bine ce fac? nici nu stiu ajutati-ma

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum să accepți astfel de provocări când ești într-o relație?

| LWikErR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu a zis ca e o gluma...straight face

| anonim_4396 explică (pentru LWikErR):

Glumă? Cel care i-a întins „gluma" asta nu gândea deloc, iar tu pari incredibil de pămpălău, cel care îi va ține poșeta și îi va cumpăra tampoane în viitorul apropiat, în timp ce ea este regulată de șmecheri de cartier.
E păcat, se vede că te dedici și că ești serios, găsește una cu bun simț!
Păcat de masculinitatea ta...

| xCrazyGirl a răspuns:

Doar la sfarsit am inteles ca esti baiat... oricum cred ca e prea tarziu sa-i spui

| LWikErR a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Cu o zi inainte ne'am spus pentru prima data "te iubesc"...si a spus ca e la baza, eu oricum o sa ma duc nu am nimic de pierdut poate doar de castigat.straight face

| xBlindBeauty a răspuns:

Nu te impaca cu ea, e clar sa simte ceva pentru baiatul ala de aceea s-a pus cu el intr-o relatie, ca n-a putut sa te anunte doar pretext, nu i-a pasat. mai bine cauti pe altcineva happy