| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte deprimata m-am certat cu prietenul de cateva zile, va spun si cauza, am pus pe profillul de facebook k sunt intr. o relatie cu un baiat, prietenu a vazut m-a intrebat daca e ceva intre mine si acel baiat am spus nu, la sunat pe respectivu baiat si l-a intrebat, si baiatu a zis ca e q mine.(dar nu aveam o relatie cu acel baiat, eram foarte buni prieteni, nici nu vorbeam la telefon)si auzea multe tampenii de mine dar nu erau adevarate dar a trecut peste dar peste chestia asta nu a putut. Si s-a suparat, el tine l mine, stiu ca am gresit, s-a suparat foarte tare...imi pare rau ce pot face, sau metode de am reveni, st parf.eram d 5 luni sad

1 răspuns:
| DjYeti a răspuns:

Pff. faza e ca nu trebuia sa pui pe facebook sunt intr-o relatie cu. pentru ca de acolo a pornit tot..chiar daca te iubeste el stie ca l-ai inselat cu acel prieten din moment ce l-a sunat. pune-i pe amandoi face to face si spune-i la prietenul ala f bun al tau sa ii spuna prietenului tau ca nu sunteti impreuna si ca a mintit..asta va rezolva problema