| Mariusnic a întrebat:

Bună, TPU, sunt împreună cu o fata de aproape un an și nu știu Cum sa o ating la sâni sau mai jos, am mai făcut așa ceva dar în curând părinți ei pleacă în oraș la o nunta și ea mă invitat la ea și mă gândeam sa iau o sticla de șampanie, împlinind un an de relație cu ea și vreau câteva sfaturi va rog, de Cum ar fii bine sa o ating fără sa o dezvirginez

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incercati sa va comportati cat se poate de rational dar mai ales responsabil. Ati putea sa incercati sa va sarutati si mangaiati unul pe celalalt in zonele erogene si de ce nu chiar mai intime. Daca ea va permite puteti practica chiar si anumite fantezii sau perversiuni sexuale cum sunt cele admise in petting, cu conditia sa nu treceti peste regula de baza : se admite orice fantezie mai putin sexul. Prin efectuarea unui sex oral sau prin masturbare chiar si intravaginala adica "degetica" fata ramane in continuare virgina. Succes.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cati 14 ani ai?

| darrio2007 a răspuns:

Si daca ea ar vrea sa o dezvirginezi?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfantaaa, 1 an de zile fara sex, tu esti normal la cap? trece tineretea pe alnga tine, esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri