| M4A1Carbine a întrebat:

Sunt indragostit de o fata din clasa cu mine sunt clasa a 6-a si imi place mult de ea si nu stiu daca si ea ma place.Am observat ca ca zambeste cand ma vede pe messenger vb mult si imi face pupici si inimoare uneori si la scoala ii imprumut unele chestii si imi face ochi dulci. Dupa acea cand eram in excursie la Moneasa era sa cad intr-o groapa si i-a a spus sa ii dau mana sa nu cad totusi nici o fata nu a facut asta niciodata.As vrea sa imi spuneti daca ma place si daca da sa imi spuneti cum sa o cuceresc

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu zic ca te place, si mai zic ca deja ai cucerit-o daca e atat de atenta cu tinewinking Din cand in cand da-i cate o floare, invit-o la un suc, la o plimbare in parc, si vezi ce iasawinking Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| anadandelinaa a răspuns:

Da te place stai linistit (dupa semne asa pare)... poate vrea sa faci tu primul pas ar trebui sa-i spui ca o placi happy cel mai bine. cum sa o cuceresti? hmm nu stiu intreab-o daca vrea sa mearga cu tine in parca de exemplu si spune-i ce frumoasa i sau cu ochii happy doar ar trebui sa-i spui ca iti place de ea happy

| M4A1Carbine explică:

Nu stiu ca sa zic poate face aceste semne pentru ca tatii nostri sunt buni prieteni? imi face semnele:X:* si ii mai fac si eu uneori da sa ii zic ca o placsad mai greu am emotii si in plus se raspandeste zvonul si cand aud colegii zice asa"ba uite la ala i place de aia" si nu stiu ce porcarii

| Felys a răspuns (pentru M4A1Carbine):

Eu cred ca nu esti inca destul de matur pentru asa ceva,de aia nu ai curaj sa ii spui direct,oricum faptul ca sunteti prieteni e un lucru bun,poate nu e bine sa fortezi nota sa ii spui ca o placi, faptul ca iti raspunde la prietenie este suficient la varsta voastra, pretuieste ce aveti deja si lasa lucrurile sa decurga in mod firesc, natural, nu forta nota, nu are rost

| Buzzy a răspuns:

In primul rand ...Esti prea mic.Lucrurile care ti sa-u intamplat a sunt chestii normale care le fac fetele.Nu trebuie sa iti imaginezi ca daca ti-a trimis anumite emoticoane, te palce.Gandeste si tu logic!