| xEmiii a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema sa zic asa.de cand am inceput liceul m-am indragostit de un baiat si cred ca si el ma place, adica sunt sigura de asta. Dar problema e ca am un iubit.pe care nu l-am iubit deloc.ne-am combinat dintr-o prostie, in fine oh go on.Chiar nu stiu cum sa-i spun ca vreau sa ne despartim.si chiar as vrea lucru asta pentru ca eu il iubesc pe baiatu asta ce e in clasa cu mine. Dati-mi si mie un sfat pentru ca chiar nu stiu cum sa-i spun si ce sa fac.sad. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MissWow234 a răspuns:

Sfatul meu e ca ar trebui sa fii ei bine, nu complet sincera cu el, dar oricum, spune-i ca nu ti se pare ca lucrurile mai merg intre voi si ca tu ai prefera sa luati o pauza deocamdata. Si dupa ce va despartiti mai asteapta putin inainte sa incepi sa fii cu celalt baiat, pentru ca altfel se va simti ranit in orgoliu. happy Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca nu mai simti nimic pentru el (cel cu care esti) si ai terminat.