| RObOTzIxD112 a întrebat:

Buna TPU sunt nou aici. Ii cam complicat la mine la inceput vb cu o fata dupa timp a inceput sa ma placa foarte mult si eu pe ea dar din rusine nu am intrebat-o cu timpu a mai disparut din sentiment si acu mai vb cu ea imi spune ca ma iubeste dar ii diferit ma rogg. Un prt de-al meu a intrebat-o daca vrea sa fie cu el si ea m-a intrebat pe mine si eu i-am sps ca daca spune da cu mine nu mai are ce sa vb si ia sps nu ca nu vrea pentru mine si ea ar fi vrut. Dar nu imi place ca eu tot mai tin la ea ma rogg.Am intrebato si eu dar ar fi sps ca ii frica sa nu ne certam dupa daca am incerca o relatie. dar ea ii spunea unui prieten ca ar vrea sa fie impreuna cu mine.Nu accepta dar ma gandesc ca o sa fie suparata dupa ce o sa fac sa ii spun sa il accepte?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sa inveti o treaba cu fetele: bate fierul cat e cald! Crede-ma, ca-s patit. Daca te vede ca eziti, deja isi pierde mult din interes si e o chestie de instinct. Chestia buna e ca inca te place, chestia rea e ca n-are ochi doar pentru tine. Nu esti pe drumul cel bun cu ea, sa stii. Daca nu schimbi ceva incat sa ii aprinzi din nou dorinta o sa o vezi cu altcineva peste o vreme. Si o sa doara rau. Chestia e asa: daca vrea sa fie cu tine, o sa fie - tu nu o taragana. Spune-i ca desi esti timid, ti-ai facut curaj si ti-ai dat seama ca ar fi mare pacat sa nu va apropiati mai mult si sa va para rau mai tarziu. Si fii bine dispus, nu speriat, ca ea se ia dupa starea ta de spirit.

1 răspuns:
| Paula007 a răspuns:

Mama,ce complicat. trebuie sa ai 2 creiere ca sa intelegi ca din cauza intamplarilor astora, de natura urgenta si vitala, oamenii pica bacul in ziua de azi. daca ei se "iubesc" de pe la 10-11 ani, ce sa le mai ceri la 18? laughing))