| RObOTzIxD12 a întrebat:

Buna TpU...Sunt NoU happy. Deci cam asa vb de vreo 6 luni cu o fata la inceput ei i-a plkt de alt baiat cu timpu am ajuns sa o fac sa ma placa Imi spune ca ma iubeste.Ma pune sa ii spun ca o iubesc la ureche laughingetc. Si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si mi-a spus ca ma iubeste dar ii este frica ca vom strica prietenia... Ce sa fac sa nu ii mai fie frica si sa accepte o iubesc foarte mult :X.

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Marita sa incercatzi,daca nu va merge, eu te sfatuiesc sa stai cu ea, poate totul se va rezolva de la sine...
in legatura cum sa o convingi...thinking
trebuie sa ii arati cat de multttt tii la eahappy
si poate ca va spune "da"happy

1 răspuns:
| DubPhizix a răspuns:

Poti sa-i spui ca merita sa incercati o relatie si ca esti sigur ca va merge si ca vei avea tu grija sa nu va stricati prietenia