| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Sunt prieten cu o fata care ma olace (am aflat de la prietenele ei).De curand mi-am rupt piciorul si, as vrea sa o chem pe la mine.Cum as putea sa ii spun,avand in vedere ca mi-e frica ca va respinge? Ea nu e genul sa faca din astea,e timida, dar mi-e frica.

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai spune-i ca ai nevoie de niste sfaturi, ca simti nevoia sa ii spui ceva important sau chiar un secret

| neutrino a răspuns:

Pa-i daca ai un picior rupt ( ea stie care picior?) de ce sa vina? Ofera-i o motivatie si poate ca vei avea succes.

| Public22 a răspuns:

Tu ai spus ca te place, deci clar nu te va respinge, spune-i ca si tu o placi si sa va cunoasteti mai bine, vezi tu, cred ca te descurci! Succes.

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

În primul rând, să nu-i spui niciodată să vină la tine pentru un film deoarece e ca și cum i-ai spune „hai să facem sex". Eu zic că dacă te pricepi să faci ceva de mâncare (orice, chiar și pizza gata făcută din kaufland) să o chemi să luați masa. Îi poți zice așa „Auzi, am o idee grozavă, mi-e tare poftă de o pizza (sau ce vrei tu să gătești) și am de gând să o pregătesc eu, ce zici te riști să încerci ceva gătit de mine?" sau orice de genul, dar pe un ton ce nu-i dă de înțeles că te gândești la sex.
Odată ce ajunge la tine acasă (te asiguri că termini de pregătit masa după ce ajunge ea) și terminați de mâncat o poți lua ușor în preludiu (fără ca ea să-și dea seama că e un preludiu). Pentru un ghid gratuit despre cel mai bun preludiu intră pe www.scapadeejaculareaprecoce.com
Sper să te ajute asta,
Baftă, Adrian.