| AddinaEllaღ a întrebat:

sunt putin confuza cu marturisirea unu coleg, nu stiu ce sa cred, el mi-a spus de foarte multe ori ca ii place de mine si ca ma adora, cand vorbim pe mess tot asa se poarta spune ca ma iubeste si diferite chesti... ( el e mai glumet de fel )Mereu ma intreaba daca vreau sa fim impreuna, e foarte dragut dar nu stiu ce sa cred (O parere va rog )... Funditssa :X

4 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Draga fc ce iti dicteaza inima,accepta daca asta iti doresti, daca nu risti nu ai ce sa castigi si un esec nu va fi un capat de lume, pe langa asta pentru a fi mai sigura poarta o discutie serioasa cu el
baftahappy

| SWEETY777ffff a răspuns:

Pai daca ti-a spus de mai multe ori si ti-a zis si pe mess inseamna ca chiar te place, si are ganduri serioase. Daca il placi spune-i si veti fi un cuplu fericit daca nu il placi spune-i dar fii atenta sa nu ii ranesti sentimentele.Dac nu il placi nu trebuie sa spui da doar pentru ca el e innebunit dupa tine.

| AddinaEllaღ explică:

P.S : chiar tin la el enorm...happy

| Spicu a răspuns (pentru AddinaEllaღ):

Poi daca si tu tii la el atunci spune-i asta si veti forma un cuplubatting eyelashes
Apropo in ce clasa sunteti big grin