| NecunoscutPink a întrebat:

Sunt putin confuza, mi-a intarziat 5 zile menstruatia si nu stiu ce sa fac!? Duminica dimineata am gasit pe lenjerie o pata maro si am crezut ca a venit dar cand am fost la baie si m-am sters pe servetel nu era nimic! Simt dureri ca la menstruatie de scurta durata, sanii ma dor si sunt parca mai umflati si mai grei si simt parca ceva in burtica cand ma aplec(Poate e doar in mintea mea) Dar as dori o parere...Sa fac un test de sarcina sau sa mai astept cateva zile, am fost si la mare luna asta poate am racit? Vreau sa precizez ca sunt casatorita si ne dorim amandoi un bebe!

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Și marea poate să deregleze ciclul.E mai bine să mai aștepți.Și mie la prima sarcină cele 2 liniuțe au apărut doar după al treilea test, după aproape 6 săptămâni de la ciclul anterior.E foarte posibil să fii însărcinată, așa am simțit și eu, dureride parcă vine menstruația, plus la sâni.Doamne ajută!