| Jack2726181818 a întrebat:

Dacă am penetrat puțin iubita în anal din joaca fără prezervativ și poate am ejaculat puțin in ea cred ca e și în perioada fertila amândoi fiind virgini se poate oare sa rămână însărcinată? Si dacă rămâne ce e de făcut? Nu vrem niciunul din noi un copil...

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Facand sex anal si terminand acolo, nu poate ramane insarcinata. Documentati-va amandoi foarte bine inainte sa mai aveti raporturi sexuale. Recomand canalul de Youtube barza vs sexul si pagina de instageam gyneco.md.

| Jack2726181818 explică (pentru Aasdfghj):

Am zis ca cred ca să scurs...

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ai ejaculat în anus este imposibil sa apară vreo sarcina.

| isemilia a răspuns:

1. Nu mai sunteti virgini, felicitari!
2. Daca a fost anal nu va ramane insarcinata, chiar daca era in perioada fertila iar tu ai terminat acolo.