| Eeeeeuuuu a întrebat:

sunt tot eu, marilena, doar ca acum am o problema colosala.Ieri faceam curatenie la vaca in grajd si am observat ca de la un timp ii curge un lichid galben din fund. Oare sa fie lichid menstrual, o indigestie sau pipi amestecat cu lapte? sau oare e o besina lichida? am o prietena care prezinta fenomenul de besini lichide si spune ca nu e nimic grav. Oare ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Izma a răspuns:

rolling on the floor) In primul rand. ti-ai pus un nume de... straight face zici ca tu ai fii prima piz** epilata rolling on the floor si in al doilea rand. YAC :-& sa fim seriosi...cine se uita in poponetzu unei vaci?:l

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Besini? Vrei sa fii vulgara,sau esti altcumva, dar pana la urma esti doar penibila. Daca ai fi taranca cu adevarat, ai sti ce se intampla:vaca trebuie dusa la montat,(poate si tu.).

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Draga mea cred ca bei prea multe lapte de vaca :O
nu face bine thinking
si s-ar putea sa fie si besina lichida am auzit de aa ceva thinking
cred ca cel mai bun medic pentru asa ceva e chiar vaca si daca ai una e perfect du-te si vorbeste cu ea straight face! CAT MAI REPEDE!
Poate ai si vreon porc ceva ca post de psihiatru!
Ai o imaginatyie foarte bune!
Papa ai grija de tine si P.S. am auzit ca besinile lichide sunt foarte grave :O!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Si de vaca tahee hee!

| ShakeIt a răspuns:

Foarte interesanta intrebarea. Te preocupa foarte tare vad sanatatea vacii tale. -.-
zau acum... maturizeaza-te. Du`o la ginecologlaughing
imi dai fundabatting eyelashes?

| EuAmFostEuMereu a răspuns:

Sa moara gibilan intraba-l pe puliputzu' ca el are experienta! btw excelent nume sa moara familia mea de nu