| Mynameiz a întrebat:

Am sarit de pe un zid si am simtit o durere la testiculul stang si am observat dupa ceva timp ca e cam lasat,dar si cand faceam pipi simteam acea durere, este ceva grav cu durerea asta.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog, el este in masura sa-ti spuna ce s-a intamplat in urma cazaturii de ai dureri la testicul.

| 324B21 a răspuns:

Poate sa fie ceva grav. Daca ti l-ai lovit poate sa se fi intamplat ceva acolo.

Du-te la doctor neaparat. Chiar daca n-are nimic de a face cu saritura, tot trebuie sa-ti faci ceva griji. Nu se poate sti ce s-a intamplat, si nu vreau sa te speri (sunt sigur ca nu-i nimic grav, da iti zic sa stii) dar cancerul de prostata e cel mai comun la barbatii tineri. Desi nu cred ca-i cancer, tot trebuie sa te duci la doctor. Daca e ceva may serios, poate sa ramai nefertil daca se agraveaza.

Succes si multa bafta.