| dimofte3alex3 a întrebat:

Buna TPU sunt un baiat un pic cam rusinos si ar vrea niste sfaturi in privinta fetelor...cum as putea aborda o fata fara sa ma respinga sau sa ma trimita "in tarile calde"laughing

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Http://www.fiibarbat.ro/, sunt sfaturi foarte eficiente daca stii sa le pui in aplicare. In sectiunea 'Best of Seductie' vei putea gasi post-uri despre cum poti sa abordezi o fata si cum o poti invita mai apoi in oras. Succes!

4 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Alexandra unde ai vazut tu barbat adevarat sa ii spuna unei fete 'Vai dar ce pantofi frumosi ai!'? Acestea sunt mai mult complimente facute intre fete. happy

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Alexandra...mdaaa... nie! eu nu as face asta niciodata am si eu niste principii si poate ma mai crede si gay dupa aceea rolling on the floor)

| Alexandra18mai a răspuns:

Simplu, te duci la ea, o intrebi ce face si ii spui ca iti plac pantofi si imbracamintea ei. nu uita nici de parwinking

| IngerFaraAripi14 a răspuns:

Ai dreptatelaughing) ce pantofi faini ai...as vrea si eu ca ai tailaughing))