| Deniiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum pot sa sarut un baiat. dar as vrea sa nu ma respinga. ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Aici depinde de baiat! Daca este un baiat mai smecher,care nu vrea o relatie serioasa cu o fata,nu te va respinge,o sa vrea sa,,traiasca clipa".Dar daca este un baiat cuminte,aici chiar depinde,ori te va respinge,si te va intreba,,ce a fost asta?" ori nu te va respinge,se va rusina,si isi va crea o impresie proasta.
Eu zic sa saruti un baiat cu care stai,pentru ca daca il saruti si nu stai cu el(sa zicem iti place de el dar nu esti impreuna cu el) se formeaza o impresie proasta,adica eu daca as fi baiat,si m-ar saruta o fata din senin, as avea cateva semne de intrebare ridicate-n cap.
Dar ti-am zis, depinde si de genul baiatului care vrei sa il saruti.

| xXchUzzyX a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te asiguri daca te placewinking