| Anisia15ana a întrebat:

Bună TPU, sunt virgină, am încercat sa fac dragoste cu iubitul meu..prima dată nu a curs sânge (Nu stiu dacă a introdus penisul sau Nu, mă durea.) apoi am încercat iar dimineața, iar după 'amiază mi-a curs puțin sânge, ce se întâmplă?
Vă rog, răspunsuri serioase, mulțumesc!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești orice, doar virgină NU, atât timp cât ai primit un penis între labii.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa 3 penetrari nu mai esti virgina.

| kandaraki a răspuns:

Esti proasta, asta e sigur!

| Kiwibibilă a răspuns:

Of Doamne cati ani ai? 12?
E perfect normal sa curga sange.

| Profesore a răspuns:

E ceva normal, probabil din cauza lipsei de lubrifiere, si a fricii te a durut si nu a intrat de tot. E perfect normal sa curga sange.

| Anisia15ana explică (pentru Profesore):

Eu n-am întrebat dacă e normal sau nu, şi ma întreb de ce nu a curs în momentul ăla şi a curs dupa mai mult timp.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anisia15ana):

Poate pentru ca a fost o secretie ci nu sange de la himenul care probabil nu a fost rupt?!