| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.tocmai am intalnit in scoala o fata bruneta.big grin.frumoasa foc.de care m-am indragostit. dar ea nu stie inca lucrul asta pentru ca nu i-am zis inca.aici e prb. din cate am obs ea e asa.cam cu fite nu multe dar tot are.in fine i-am cerut nr de telefon. mi la dat.id,na am mai vb asa pe net. dar. sincer nu stiu ce sa mai vorbesc cu ea. fiindca ma simt asa de tare atasat de ea incat nu as vrea sa zic ceva gresit sau ceva care sa o supere.sau sa par tipul de baiat care se baga in sufletul ei. faza e ca ea pana acum nu s-a bagat niciodata in seama cu mine p net...straight face. va rog sa-mi dati si mie niste idei ce sa vb cu ea asa p net sau prin msj la tel ca nu mai am nici o idee. poate unii dintre voi gandesc altfel.chiar vreau sa fiu cu ea... dau funda! ast raspuns (cei care ati avut o astfel de stare stiti prin ce trec va rog nu ma luati la misto)sadsad

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da pai greseala ta ca te indragostesti fix de astea asalaughing dupa cum ai descriso o sa te bage in seama POATE doar daca ai tone de bani sau esti smecherul scolii.Sorry dar adevarul acum este ca daca te placea si ea te-ar fi bagat in seama macar de vreo 3 ori asa in viata ei deci ea nu te place asta este 1 la mana.2 la mana este cum zice poliku cand esti indragostit gandesti doar la pozitiv despre ea... din pacate de acea suntem noi aici sa-ti deschidem ochiihappy stii proverbul "orbit de dragoste"happy. Acum nu prea stiu modalitati de "agatare" a fetelor de genul asta de obicei nu prea ai sanse la ele doar daca ai bani si esti smecher si alte din astea stii tuhappy iti recomand sa tio scoti din cap A.S.A.P si sa dai de una "normala"!

| poliku a răspuns:

Da normal ca stiu, si cu bagatu in seama:poti sa astepti pana mori ca nu te baga in seama daca e fitoasa dar totodata asteaptate si la un posibil refuz din partea ei. Daca ii placea de tine(foarte mult)se baga deja cu tine in seama.Deci nu esti chiar ceea ce cauta dar asta nu inseamna ca nu ai putea fi cu ea.O metoda nu mai stau sa iti zic pentru ca sunt multe si e mult de scris.Ciao

Ah si uitasem cand esti indragostit gandesti diferit.Revino-ti cu picioarele pe pamant si vei gasi imediat ce sa vorbesti cu ea.

| Joker1958 a răspuns:

Bai deja ati descurajat baiatu'... in primul rand daca esti indragostit de ea nu prea poti sa iti revii si sa gandesti limpede as usor. incearca sa vb cu ea poate iesiti in oras (cu prietenii) si daca o vezi ca e interesata poti sa te dai mai mult la ea daca are fitenu ii arata ca esti topit dupa ea ca poate sa faca misto de tine. multa baftawinking

| LightingManuel a răspuns:

Pai in primul si in primul rand fii foarte social cu ea.Vb. deschis *in afara ca iti place, ca nu e timpul* si nu o inebunii.De obiceii sa i placa despre ceea ce vb si sa i ceri anumite pareri despre diferite subiecte.Te atasezi de ea aratand ca parerea ei este buna si seamana cu a ta.Sa fii si putin glumet, nu jignitor...Pentru mai multe detalii fa rugam apasati pe funta si inscrieti id-ul :; in lista de prieteni.